Twoje zgłoszenie zostało wysłane

Psychologiczna dla dzieci i dorosłych

 

Centrum Medyczne „OLK-MED” w Toruniu poszerza swoją ofertę o miejsce, w którym możesz zatroszczyć się o swoje funkcjonowanie poznawcze oraz samopoczucie psychiczne.

 

Wspólnie z Fundacją Rozwoju Osobistego Grabek stworzyliśmy nowe miejsce z pasją, w którym poczujesz się zawsze mile widziany a wizyty przebiegają w domowej atmosferze ciepła i życzliwości.

 

Codzienność bywa wymagająca?

Trudności ograniczają możliwości osiągnięć w innych obszarach?

Towarzyszy Ci przekonanie, że Ty lub Twoja Rodzina znajdujecie się w miejscu, które doskwiera?

Poszukujesz możliwości zmiany? nowych rozwiązań? nowego spojrzenia na problem niż dotychczasowe?

Borykasz się sam ze swoimi problemami?

 

Zapraszamy Cię na spotkanie z naszymi psychologami.

To profesjonaliści, którzy nie zostawią Cię bez pomocy i wsparcia. Ponadto współpracując ze sobą w zespole mogą zaproponować pacjentowi świadczenie odpowiadające jego potrzebom.

 

Nasze gabinety są stworzone tak, aby każdy (mały i duży) mógł poczuć się jak w domu.

 

                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

Wsparcie kierowane jest do osób poszukujących satysfakcji w życiu, chcących przyjrzeć się swoim uczuciom i reakcjom, poszukującym rozwiązań dla pojawiających się problemów, doświadczających kryzysu, cierpienia, trudności w wyrażaniu emocji, radzeniu sobie ze stresem, w relacjach interpersonalnych, w tym doświadczania przemocy ze strony najbliższych.

Poradnictwo wychowawcze dedykowane jest rodzicom i opiekunom chcącym poszerzyć kompetencje wychowawcze.

Młodzież i dzieci mogą skorzystać ze wsparcia w sytuacjach ujawniania trudności w codziennym funkcjonowaniu w domu i przedszkolu/szkole, adaptacji do sytuacji trudnych np. rozstania rodziców, pojawienia się rodzeństwa, straty, żałoby.

Psychoterapia rodzinna i psychoterapia par skierowana jest do osób, które potrzebują wsparcia w relacji rodzinnej/małżeńskiej/partnerskiej, prowadzona jest wspólnie z członkami rodziny lub parami w celu zrozumienia występujących trudności i rozwiązania problemów.

 

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu świadczenia dla dorosłych, młodzieży i dzieci:

- porady psychologiczne (konsultacja, badanie osobowości MMPI, badanie możliwości intelektualnych z opinią, testy organiczne (triada),

- psychoterapię indywidualną osób dorosłych,

- psychoterapię pary,

- psychoterapię rodzinną.

- psychoterapię grupową,

- terapię uzależnień

 

CENNIK więcej

 

REGULAMIN WIZYT więcej

 

 


 

Rafał Grabowski -

Dyplomowany psycholog, absolwent Uniwersytetu Humanistycznego SWPS oraz Uniwersytetu WSB MERITO. Wykładowca na Uniwersytecie WSB MERITO w Toruniu, psycholog w TEB Edukacja w Toruniu oraz Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Toruniu.

Działacz organizacji pozarządowych uczestnik wielu projektów aktywizacyjnych zarówno dorosłych jak i młodzieży. Współpracuje z kilkoma fundacjami w zakresie wspierania osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Współzałożyciel i uczestnik Telefonu zaufania dla mężczyzn przy Instytucie Przeciwdziałania Wykluczeniom w Toruniu, członek Rady fundacji IPW, Wspiera toruńskie Serce Torunia. Terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w trakcie certyfikacji, oraz dwóch poziomów terapii koherencji. Prowadzi własną fundację, która skupia się zarówno na terapii indywidualnej jak grupowej. Od blisko czterech lat prowadzi własne przedsiębiorstwo społeczne, współpracuje z osobami ze zdiagnozowaną niepełnosprawnością psychiczną dla których praca to terapia i szansa na lepsze jutro. W ramach przedsiębiorstwa społecznego przez trzy lata prowadził Pub Spółdzielczy będący miejscem kultury, edukacji i szans dla osób zagrożonych wykluczeniem przez swoje zaburzenia lub choroby.

Prywatnie mąż i dumny ojciec dwójki dorosłych dzieci. Wierzy w ludzi, kocha zwierzęta, a zwłaszcza swoje dwa psy. Torunianin z urodzenia, działacz społeczny na rzecz społeczności lokalnej. W wolnych chwilach miłośnik kina, dobrej książki i muzyki z czarnych krążków. Jego pasją są góry, narty i piesze wędrówki.

 

Zuzanna Józefowicz -

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS, psychodietetykiem. W trakcie studiów ukończyłam ścieżkę kliniczną oraz psychkryminalistyczną. Obecnie kończę kształcenie w  dziedzinie psychotraumatologii. Posiadam uprawnienia ratownika KPP. Działam także w obszarze interwencji kryzysowych. Najbliższe mojemu sercu jest wspieranie osób w kryzysie zdrowia, ich rodzin, a także osób doświadczających przemocy. Metody i narzędzia pracy każdorazowo dostosowuję do potrzeb pacjentów.

Od roku jestem wolontariuszem w Sercu Torunia, gdzie kompleksowo wspieramy osoby w kryzysie bezdomności, ubogie, wykluczone oraz zagrożone wykluczeniem.

Prywatnie jestem partnerką, mamą i miłośniczką brytyjskich seriali, tenisa oraz dobrej kuchni.

 

Aleksander Kucharonek -

Jestem absolwentem psychologii Uniwersytetu SWPS. Obecnie kształcę się w  dziedzinie Psychogerontologii oraz Psychoseksuologii. Wykonuję testy diagnostyczne MMPI-2 oraz testy inteligencji Weshlera dla osób dorosłych.  

Ponieważ najbliższe mojemu sercu jest wsparcie osób LGBTQiA obecnie kształcę się w dziedzinie Psychoseksuologii. Interesuje się również wsparciem osób starszych i ich opiekunów. Zainteresowanie to rozwijam na studiach podyplomowych z Psychogerontologii.

Jestem wolontariuszem w Sercu Torunia, gdzie zajmuje się wsparciem osób w kryzysie bezdomności, ubogich, wykluczonych oraz zagrożonych wykluczeniem.  Organizuje zajęcia z aktywizacji osób w wieku senioralnym i angażuje się w wolontariat na oddziale psychotraumatologii w Przychodni Leczenia Uzależnień SPZOZ w Starogardzie Gdańskim.

Prywatnie jestem miłośnikiem psów, dobrej lektury i doborowego towarzystwa.

 

 

Monika Konieczna -

Ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją wiedzę i umiejętności wzbogacam poprzez udział w szkoleniu Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej organizowanym przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach dokształcających.

Szczególną płaszczyzną moich zainteresowań i udzielania wsparcia jest budowanie relacji rodziców z dzieckiem, trudności emocjonalne oraz w relacjach i komunikacji, sytuacje okołorozwodowe.

Prowadzę poradnictwo wychowawcze dla rodziców. W swojej pracy wykorzystuję Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach – ukończyłam I i II stopień TSR, praktykuję metodę Kids’Skills.

Na swojej ścieżce zawodowej praktykowałam w obszarze terapeutycznym, diagnostycznym oraz interwencyjnym. Aktualnie pracuję z dziećmi oraz dorosłymi.

Psycholog i pedagog, posiadający umiejętności z zakresu mediacji; dialogu motywującego; pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, w zakresie skutecznej integracji i pomocy terapeutycznej w przezwyciężaniu trudności w społecznym funkcjonowaniu; przeciwdziałania przemocy w rodzinie (pomoc osobom będącym ofiarami przemocy jak również terapia dla osób stosujących przemoc); problemów rodzinnych.

 

 Yuliia Koleshko -

Jestem magistrem psychologii z bogatym doświadczeniem w pracy z ludźmi. Ukończyłam studia na kierunku psychologia na Charkowskim Narodowym Uniwersytecie Pedagogicznym im. H.S. Skovoroda  i od siedmiu lat pracuję jako psycholog.

W Ukrainie byłam zatrudniona jako psycholog w Szkole Podstawowej nr 157 w Charkowie (5 lat).

W Polsce pracuję dwa lata jako psycholog w Fundacji Emic, współpracowałam też z Europejskim Centrum  Współpracy Młodzieży, Fundacją PCPM (Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej),  Fundacją Inter Pares,  Stowarzyszeniem Dzieciom i Młodzieży WĘDKA im. każdego Człowieka. 

Od grudnia 2023 roku jestem zatrudniona w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Wandy Szuman w Toruniu w charakterze nauczyciela zajęć rewalidacyjnych.

W 2024 roku prowadziłam webinarium „Osobiste granice i rola rodziców w ich kształtowaniu u dzieci”, dedykowanym ukraińskim rodzicom przebywającym w Polsce. W tym samym roku prowadziłam webinarium „Wpływ doświadczenia migracji na funkcjonowanie uczniów w szkole i proces ich socjalizacji” (jego adresatami byli polscy nauczyciele).

Brałam też udział w panelu dyskusyjnym „Porozmawiajmy o szkole” w ramach projektuTeach for Poland (Kraków, 2024). W kwietniu bieżącego roku prowadziłam również szkolenie dla polskich nauczycieli „Granice w konfliktach – rozumienie emocji i potrzeb” (Kraków, 2024).

Specjalista w zakresie terapii Gestalt

 

Ireneusz Margol -

Jestem certyfikowanym instruktorem terapii uzależnień oraz specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji, wykształconym kierunkowo według obowiązujących standardów  na uczelniach akredytowanych przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA). Aktualnie uczestniczę w czteroletnim podyplomowym szkoleniu w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej. Ukończyłem studia pedagogiczne - I stopnia specjalnośc resocjalizacja i aktywizacja społeczna (praca dyplomowa nt. międzypokoleniowej transmisji alkoholizmu), II stopnia specjalnośc opiekuńczo-wychowawcza (praca dyplomowa nt. zjawiska ortoreksji). Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PST-TSR), Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej (PTTM).

Posiadam doświadczenie w pomaganiu osobom uzależnionym oraz ich rodzinom, a moja praca poddawana jest procesowi osobistej superwizji.

DOŚWIADCZENIE:
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu, gdzie pracuję w Poradni oraz na Oddziale Dziennym Odwykowym tego Ośrodka. 
Zatrudniony jestem również w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień MEDILUX oraz w Ośrodku Terapii i Promocji Zdrowia GOODWEY w Podkowie Leśniej . 
Pracowałem w punktach konsultacyjnych m.in. dla osób z problemem alkoholowym i ich rodzin w Toruniu, Czernikowie i Mazowszu. Przeszedłem własną terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, zaś swoją pracę poddaję superwizji. Jestem współzałożycielem Toruńskiego Stowarzyszenia Aktywności Społecznej w Toruniu, którego przez 4 lata byłem wiceprezesem, a także współzałożycielem wspólnoty samopomocowej. 
Propaguję  także profilaktykę uzależnień  w szkołach, gdzie przeprowadzam pogadanki  zarówno dla grona pedagogicznego jak i uczniów oraz ich rodziców. Prowadzę aktywną działalność społeczną i charytatywną jako wolontariusz w kilku toruńskich Stowarzyszeniach.

SZKOLENIA:

  • „Diagnoza i terapia uzależnień behawioralnych” – realizator:  TPiPU/WOTUiW Toruń
  • "Szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie prowadzenia wywiadu motywującego DIALOG MOTYWUJĄCY" - realizator: Ośrodek Terapii SENSICA
  • „Szkolenie w ramach realizacji programu Ministra Zdrowia STAWKA WIĘKSZA NIŻ....ŻYCIE - 7 - PROGRAM SZKOLENIOWY DLA TERAPEUTÓW UZALEŻNIEŃ, podnoszący kwalifikacje w zakresie pomocy psychoterapeutycznej dla osób uzależnionych od hazardu i pracoholizmu" - realizatorzy:  Polsko-Niemiecki Instytut Terapii Uzależnień/ Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii/ Śląska Fundacja Błękitny Krzyż
  • „Dialog motywujący” – realizator: Akademia Motywacji i Zmian
  • "Szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie terapii schematu WPROWADZENIE DO TERAPII SCHEMATU" - realizator: Ośrodek terapii SENSICA
  • "Dialog Motywujący i jego zastosowanie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi behawioralnie" - realizator: Ministerstwo Zdrowia, Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej oraz Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii
  • "Szkolenie zaawansowane podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie terapii schematu TERAPIA SCHEMATU - WARSZTAT ZAAWANSOWANY" - realizator: Ośrodek terapii SENSICA
  • "Szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe TERAPIA DEPRESJI" - realizator: Ośrodek terapii SENSICA
  • „SZKOLENIE W ZAKRESIE „PODSTAWOWYCH UMIEJĘTNOŚCI UDZIELANIA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ ORAZ NOWOCZESNYCH METOD DIAGNOZOWANIA ORAZ TERAPII UZALEŻNIENIA I PSYCHOTERAPII CZŁONKÓW RODZIN” – realizator: Polsko-Niemiecki Instytut Terapii Uzależnień
  • „Szkolenie TERAPIA SKONCENTROWANA NA ROZWIĄZANIACH - KURS PODSTAWOWY" - realizator: Centrum Rozwiązań
  • „Szkolenie z zakresu profilaktyka uzależnień” – realizator: Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
  • „Szkolenie z zakresu przeciwdziałania mobbingowi i poradnictwa antymobbingowego”- realizator: TSAS w Toruniu/ Stowarzyszenie Antymobbingowe
  • „Profilaktyka i rozpoznawanie mechanizmów przemocy domowej oraz ochrona prawno-karna w świetle ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie” – realizator: Miejski Ośrodek Edukacji i Profilaktyki Uzależnień w Toruniu
  • „Szkolenie - Studium przeciwdziałania przemocy w rodzinie” – realizator: Instytut Psychologii Zdrowia Polskie Towarzystwo Psychologiczne
  • „Budowanie systemu wsparcia dla rodziny, możliwości i ograniczenia” – realizator: WSG w Bydgoszczy Wydz. Społeczno-Ekonomiczny/Urząd Marszałkowski woj. kujawsko-pomorskiego
  • „OH Intensive: Karty mataforyczne - warsztat rozwoju osobistego i doskonalenia kompetencji zawodowych" - realizator: Polskie Stowarzyszenie Padagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Poznaniu
  • "Uzależniene od seksu - diagnoza i terapia" - realizator: DolnośląskieCentrum Psychoterapii
  • "Program Ograniczenia Picia" - realizator: WOTUiW Toruń

 

Dagmara Miałkowska -

Z wykształcenia pedagog, socjoterapeuta, oligofrenopedagog. Ukończony kurs Kid's Skill's.

Porozumienie bez przemocy, trenerka certyfikowanych programów profilaktyki uzależnień.

Kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz seniorami.

Prowadzi praktykę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Pasjonatka egzotycznych podróży oraz hodowczyni gupików. 

 

Hanna Rossa -

Magister psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie (2020 r) i pedagogiki specjalnej na UMK w Toruniu (1995 r).

Absolwentka studiów podyplomowych z „Psychologii Zarządzania” na WSB w Toruniu (2012 r), studiów podyplomowych - „Plastyka, muzyka, wiedza o kulturze, organizacja zajęć artystycznych” na KPSW w Bydgoszczy (2016 r).

W 2016 r. ukończyłam kurs mediacji na WSB, w latach 2019, 2020 - szkolenie „Terapia koherencji i rekonsolidacji pamięci” (poziom podstawowy i  średniozaawansowany) na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, a w roku 2020 i 2021 ukończyłam na CTRTSR w Toruniu i CTSR w Warszawie „Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach” (poziom podstawowy i średniozaawansowany).

Od 1998 do 2003 roku pedagog specjalny w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy.

Od 2007 do 2015 - prowadzenie warsztatów o charakterze arteterapii z młodzieżą oraz warsztatów i szkoleń z komunikacji dla par i małżeństw.

Lata 2010 -2012 - pedagog specjalny w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej w Topolnie.

W latach 2012 - 2014 - praca z dziećmi i młodzieżą z afazją, ZA oraz z parami i małżeństwami w ramach własnej działalności w Centrum Terapii HELP.

Od 2014 do 2021 roku społeczny kurator sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, w wydziale rodzinnym i nieletnich.

Od roku 2014 do 2023 roku pedagog specjalny w SP nr 65 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy.

Lata 2017 - 2023 kurator sadowy, psycholog i arteterapeuta w projekcie „Trampolina” dla młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym w województwie kujawsko - pomorskim.

W roku 2023 psycholog w projekcie dla młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym w Toruniu. Lata 2023 - 2024 - psycholog i pedagog w SP nr 34 w Bydgoszczy.

Od 2021 psycholog w Środowiskowym Domu Samopomocy w Cielu i od 2022 psycholog w Przedszkolu nr 18 w Bydgoszczy.

 

 Michał Siromski 

Magister psychologii z dwudziestoletnim doświadczeniem w poradnictwie indywidualnym i pracy grupowej.

Terapeuta pracujący w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończony II stopień).

Specjalizuje się w pracy z młodzieżą oraz dorosłymi.

Miłośnik i badacz popkultury, współzałożyciel Stowarzyszenia Gildii Superbohaterów, pionier wykorzystywania treści i mediów popkulturowych w działaniach terapeutycznych.

Członek Asocjacji Komiksu w Toruniu oraz redakcji magazynu komiksowego AKT.

 

Ewa Sokołowska -

 

Z wykształcenia doktor nauk społecznych. Zawodowo zajmuję się prowadzeniem Stowarzyszenia Gildia Superbohaterów na stanowisku prezesa. Moja praca głównie polega na prowadzeniu warsztatów w zakresie szkoły rodzica oraz pracy z młodzieżą i dorosłymi. Ponadto od 3 lat prowadzę praktykę terapeutyczną w ramach działalności stowarzyszenia oraz od roku w Ochotniczych Hufcach Pracy w Toruniu.

Ukończyłam szkolenie podstawowe oraz zaawansowane Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach a także zrealizowałam ponad 200 h szkoleń specjalistycznych w tym m.in. szkolenie w zakresie pracy z osobą z zaburzeniami odżywiania, szkolenie z interwencji kryzysowej, Kids Skills, odcienie osobowości - kierunki pracy z klientem z tzw. osobowością borderline, narcystyczną, zależną oraz unikającą - poziom podstawowy, praca z klientem z objawami depresyjnymi, uzależnienie dzieci i młodzieży od gier i komputera. Wszystkie ze szkoleń były certyfikowane. Aktualnie jestem w procesie certyfikacji.

 

 Anna Świtoń

Psycholog kliniczny i seksuolog w trakcie specjalizacji, pedagog, terapeuta uzależnień pracująca w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT), w tym ACT (akceptacji i zaangażowania), z młodzieżą dorosłymi i parami.

 

Na co dzień pedagog, terapeuta, socjoterapeuta i trener TUS w jednej z toruńskich szkół ponadpodstawowych oraz wolontariuszka w Stowarzyszeniu Serce Torunia.

 

 

Mariia Tkachuk -

Jestem magistrem psychologii, swoją wiedzę zdobywałam na Uniwersytecie Humanistycznym w Równem. Ponad 3 lata pomagam osobom z takimi problemami jak: zaburzenia lękowe, depresja,zaburzenia związane z nadmiernym stresem, niepokojem o przyszłość, problemy ze snem, niska samoocena, kryzys emocjonalny, zawodowy, życiowy, zaburzenia w relacjach, zaburzenia emocjonalne, zespół stresu pourazowego, brak motywacji.

Potwierdziłam swoje wykształcenie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Prowadzę konsultacje psychologiczne, terapie krótko jak i długoterminowe. Celem naszych spotkań jest przede wszystkim poprawa jakości życia w różnych sferach, w zależności od tego gdzie znajduje się problem. Podczas terapii najważniejszy jest dla mnie cel wyznaczony przez Klienta. Każdy z nas jest inny dlatego nie zamykam się na jeden nurt terapii. W swojej pracy wykorzystuję między innymi techniki Dialogu Motywującego, Terapii Integracyjnej, Hipnoterapii, Karty metaforyczne, Neurografiki. Staram się, aby każdy w gabinecie czuł się bezpiecznie i bez skrępowania mógł opowiedzieć o swoich trudnościach. Wiem, że każdy ma w sobie ogromne pokłady siły do zmierzenia się ze swoimi problemami, tylko czasem potrzebuje pomocy w odnalezieniu jej.

W trosce o jakość pracy korzystam z superwizji i konsultacji zawodowych oraz uczestniczę w szkoleniach i kursach.

 

 

CENNIK OD 01.10.2024 r.

 

Konsultacje psychologiczne, psychoterapia dzieci i młodzieży

Konsultacja psychologiczna, terapia dzieci i młodzieży do 18 r.ż. (50 min) 

180,00
Porady psychologiczne
Konsultacje psychologiczne (50 min)  150,00
Badanie osobowości MMPI (2 spotkania)  390,00
Badanie możliwości intelektualnych z opinią  360,00
Badanie możliwości intelektualnych + testy organiczne+opinia 490,00
Testy organiczne (triada)  180,00
Sporządzenie opinii psychologicznej – 1 strona  100,00
Sporządzenie zaświadczenia  70,00
Psychoterapia indywidualna osób dorosłych ( 50 min)
Psychoterapeuta  180,00
Psychoterapeuta z doktoratem / z certyfikatem  220,00
Psychoterapia pary (90 min)
Terapia pary – 2 terapeutów  380,00
Terapia pary – 1 terapeuta  280,00
Psychoterapia rodzinna (od 3 uczestników; 90 min)
Terapia rodzinna – 2 terapeutów  400,00
Terapia rodzinna – 1 terapeuta  270,00
Psychoterapia grupowa
Konsultacja przed rozpoczęciem sesji (50 min)  150,00
Sesja grupowa (100 min)  120,00/os
Psychoterapia indywidualna ONLINE (50 min)
Psychoterapeuta  180,00
Psychoterapeuta z doktoratem / z certyfikatem  220,00
Psychoterapia indywidualna w języku angielskim, francuskim  250,00
Terapia uzależnień
Sesja indywidualna (50 min)  150,00

 

 

 

REGULAMIN WIZYT I PŁATNOŚCI OD 01.10.2024 r.

 

Drogi Pacjencie, w trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas

usług psychologicznych stworzyliśmy regulamin określający warunki współpracy między Tobą a naszymi specjalistami.

 

Regulamin wizyt i płatności

  1. W celu umówienia się na wizytę w Prywatnej Poradni Psychologicznej w Centrum Medycznym „OLK-MED” Sp. z o.o. (dalej CM OLK-MED) w Toruniu należy skontaktować się z rejestracją:
  • telefonicznie nr tel. 888 393 533
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • przez formularz na stronie https://olk.pl/rejestracja-on-line
  • osobiście w placówce.
  1. Rezerwacja terminu stanowi umowę pomiędzy Poradnią a Pacjentem. Każda zarezerwowana wizyta oznacza pełne przygotowanie personelu. Oznacza to, że na każdą zarezerwowaną wizytę zostały zaangażowane personel i środki finansowe. Prosimy zatem, aby terminy rezerwowanych wizyt były przemyślane, a odwołanie terminu w razie potrzeby nie nastąpiło później niż 1 dzień przed planowaną wizytą.
  2. Terminy wizyt będą przypominane przez rejestrację CM OLK-MED telefonicznie lub przez SMS 1 dzień przed planowaną wizytą w celu potwierdzenia wizyty.
  3. Prosimy o potwierdzenie terminu rezerwacji. Wizyty niepotwierdzone przez Państwa będą odwoływane.
  4. Informujemy, że osoby zarejestrowane na wizytę powinny uiścić opłatę za wizytę wg cennika minimum 3 dni robocze przed planowym terminem wizyty.
  5. Płatności można dokonać :

         a) przelewem na konto bankowe:

            Centrum Medyczne „OLK-MED” Sp. z o.o.

            Plac 18-go Stycznia 4, 87-100 Toruń

            Santander Bank Polska S.A.

            39 1500 1751 1217 5004 8477 0000

           Przelew powinien zawierać :

           - wpis jakiej usługi dotyczy (najlepiej z datą wizyty)

           - jeśli płatności dokonuje ktoś inny niż pacjent, to opis przelewu musi zawierać dane pacjenta (imię i nazwisko)

      

         b) gotówką i kartą płatniczą

            w Rejestracji Centralnej na parterze Centrum Medycznego „OLK-MED” Sp. z o.o. w Toruniu, Pl. 18 Stycznia 4 (pon-pt do godz. 18.00)

 

  1. Potwierdzenie płatności można przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. W przypadku nieopłacenia wizyty we wskazanym terminie zostanie ona anulowana.
  3. Pacjent ma prawo do odwołania zakupionej wizyty najpóźniej 1 dzień przed jej terminem kontaktując się z rejestracją Centrum Medycznego „OLK-MED” Sp. z o.o. w Toruniu. Jeżeli wizyta została zarezerwowana na poniedziałek, wówczas jej odwołanie należy dokonać najpóźniej w piątek. W przypadku odwołania wizyty, wyznaczony zostanie nowy jej termin. Uiszczona opłata nie podlega zwrotowi i zaliczona zostanie na poczet nowo umówionej wizyty.
  4. W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 1 dzień przed jej terminem lub jeżeli wizyta została zarezerwowana na poniedziałek i nie zostanie odwołana najpóźniej w piątek przed umówionym terminem - uiszczona opłata nie podlega zwrotowi.
  5. W przypadku konieczności uzyskania opinii/zaświadczenia psychologicznego konieczne jest okazanie dowodu osobistego w celu ustalenia tożsamości pacjenta. Po odbiór dokumentów dotyczących leczenia w Poradni Psychologicznej należy zgłosić się osobiście do Rejestracji Centralnej.
  6. Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej można złożyć do godziny 18.00 w Rejestracji Centralnej na parterze Centrum Medycznego „OLK-MED” Sp. z o.o. w Toruniu, Pl. 18 Stycznia 4.
  7. Informacja RODO – https://olk.pl/strefa-pacjenta/ochrona-danych-osobowych

Copyright © 2023.
Projekt OLK-MED wykonanie Agencja Social Media Pollyart