Twoje zgłoszenie zostało wysłane

Prywatna Poradnia Diabetologiczna

Miło nam poinformować, iż po długiej przerwie wznawiamy funkcjonowanie Prywatnej Poradni Diabetologicznej wraz z Gabinetem Edukacji Diabetologicznej.

 

Do zespołu personelu medycznego naszego Centrum dołączyła lek. spec. Agata Gołaś, która jest absolwentką Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych i diabetologii.


 

 W Centrum Medycznym "OLK-MED" Sp. z o.o. Pani Doktor zajmować się będzie leczeniem cukrzycy typu 1 oraz 2, cukrzycy ciążowej, leczeniem przy  pomocy osobistej pompy    insulinowej, a także terapią otyłości. Pani Doktor ustawicznie podnosi  kwalifikacje, uczestnicząc w zjazdach i konferencjach naukowych. Sama chętnie organizuje szkolenia z zakresu diabetologii dla swoich pacjentów. Obecnie pracuje również w Centrum Diabetologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu.

 

 

Ponadto przy poradni funkcjonować będzie Gabinet Edukacji Diabetologicznej, w którym pacjenci będą mogli skorzystać z profesjonalnej opieki edukatora diabetologicznego, który w przystępny sposób informuje pacjenta oraz jego rodzinę o sprawach, które mają znaczenie  w procesie leczenia. Przekazuje on wiedzę na temat cukrzycy, zachowań zdrowotnych oraz zapoznaje chorych z zasadami samokontroli. Regularne spotkania podczas, których edukator ocenia rezultaty samokontroli chorego dają cenne wskazówki zarówno dla pacjenta jak i dla lekarza, z którym edukator współpracuje w poradni diabetologicznej

 

 Jesteś w grupie ryzyka? Niepokoi Cię zdrowie Twoje lub bliskiej osoby?

 Zacznij działać! Zadbaj o zdrową przyszłość!

 Rejestracja na wizytę tel. 512 112 721

 

Copyright © 2023.
Projekt OLK-MED wykonanie Agencja Social Media Pollyart