Twoje zgłoszenie zostało wysłane

Prywatny Gabinet Psychologiczny

 

Jeśli towarzyszy Ci przekonanie, że Ty lub Twoja Rodzina znajdujecie się w miejscu, które doskwiera lub poszukujecie możliwości zmiany, rozwiązań innych niż dotychczasowe, to spotkanie z naszym psychologiem może pomóc w poszerzeniu horyzontów.

Codzienność bywa wymagająca, a trudności ograniczają możliwości osiągnięć w innych obszarach.

Zapraszamy do spróbowania znalezienia sposobu, by odkryć miejsce, w którym Ty i Twoja Rodzina będziecie się dobrze czuć.

Z pomocy skorzystać mogą dorośli, młodzież i dzieci.

 

 Wsparcie kierowane jest do osób poszukujących satysfakcji w życiu, chcących przyjrzeć się swoim uczuciom i reakcjom, poszukującym rozwiązań dla pojawiających się problemów, doświadczających kryzysu, cierpienia, trudności w wyrażaniu emocji, radzeniu sobie ze stresem, w relacjach interpersonalnych, w tym doświadczania przemocy ze strony najbliższych.

 

Poradnictwo wychowawcze dedykowane jest rodzicom i opiekunom chcącym poszerzyć kompetencje wychowawcze.

 

Młodzież i dzieci mogą skorzystać z wsparcia w sytuacjach ujawniania trudności w codziennym funkcjonowaniu w domu i przedszkolu/szkole, adaptacji do sytuacji trudnych np. rozstania rodziców, pojawienia się rodzeństwa, straty, żałoby. 

 

POMOC DZIECKU WYMAGA AKTYWNEJ WSPÓŁPRACY I SYSTEMATYCZNEGO KONTAKTU Z RODZICAMI/OPIEKUNAMI

 

W trudnych czasach pandemii koronawirusa istotne jest również wsparcie osób borykających się z problemami związanymi z lękiem, obawami i zagrożeniem spowodowanym tą nietypową sytuacją lub po przejściu covid-19 i trudnym powrotem do zdrowia.

 

Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów Centrum Medyczne "OLK-MED" Sp. z o.o. w Toruniu utworzyło Prywatny Gabinet Psychologiczny dla osób chcących skorzystać z pomocy specjalisty bez zbędnego oczekiwania w kolejce i bez skierowania.

 

Porad psychologicznych udziela  Monika Konieczna – psycholog i pedagog, posiadający umiejętności z zakresu mediacji; dialogu motywującego; pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, w zakresie skutecznej integracji i pomocy terapeutycznej w przezwyciężaniu trudności w społecznym funkcjonowaniu; przeciwdziałania przemocy w rodzinie (pomoc osobom będącym ofiarami przemocy jak również terapia dla osób stosujących przemoc); problemów rodzinnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie szczegółowych informacji i umówienia się na wizytę

  • Toruń, ul. Plac 18 Stycznia 4
  • przyjęcia we Wtorki 16:00-19:00
  • obowiązuje wcześniejsza rejestracja tel. 501-652-497 lub osobista

Copyright © 2016. projekt OLK-MED wykonanie www.pollyart.pl